thereido

thereido
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 25% Frida (2002) - Rated 22 Oct 2012
80 44% The Sixth Sense (1999) - Rated 22 Oct 2012
80 44% March of the Penguins (2005) - Rated 22 Oct 2012
85 67% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 22 Oct 2012
85 67% Planet of the Apes (2001) - Rated 22 Oct 2012
80 44% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 22 Oct 2012
90 84% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 22 Oct 2012
95 94% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 22 Oct 2012
75 25% Cop Land (1997) - Rated 22 Oct 2012
80 44% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 22 Oct 2012