Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
theseknees

Flick Fan - 56 Film Ratings

Member Since: Mar 17, 2019

Location: American Samoa

more Recent Ratings
Check out theseknees's...
59 54% Contact (1997) - Mar 24, 2019
52 48% Us (2019) - Mar 23, 2019
29 28% Baby Driver (2017) - Mar 17, 2019
22 25% Point Break (1991) - Mar 17, 2019
17 20% Minority Report (2002) - Mar 17, 2019
70 76% Nightcrawler (2014) - Mar 17, 2019
15 18% The Mask (1994) - Mar 17, 2019
49 41% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Mar 17, 2019
61 59% The Fifth Element (1997) - Mar 17, 2019
6% American History X (1998) - Mar 17, 2019