thesmartalec

thesmartalec
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 60% House (1977) - Rated 05 Jul 2021
87 89% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 05 Jul 2021
84 60% Shin Godzilla (2016) - Rated 07 Feb 2021
86 84% Yojimbo (1961) - Rated 07 Feb 2021
83 52% Scanners (1981) - Rated 28 Nov 2020
85 73% Frances Ha (2013) - Rated 14 Nov 2020
84 60% The Squid and the Whale (2005) - Rated 14 Nov 2020
88 91% Uncut Gems (2019) - Rated 14 Nov 2020
84 60% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 14 Nov 2020
88 91% Fantastic Planet (1973) - Rated 14 Nov 2020