thesrhughes
Recent Ratings
Check out thesrhughes's...
79 43% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 10, 2021 |
79 43% | The Sixth Sense (1999) - Jan 10, 2021 |
82 64% | The Mothman Prophecies (2002) - Jan 10, 2021 |
56 5% | Bad Santa (2003) - Jan 10, 2021 |
66 13% | The Karate Kid (1984) - Jan 10, 2021 |
30 1% | Batman & Robin (1997) - Jan 10, 2021 |
84 71% | Hancock (2008) - Jan 10, 2021 |
84 71% | Watchmen (2009) - Jan 10, 2021 |
68 17% | The Dark Knight Rises (2012) - Jan 10, 2021 |
88 84% | The Addams Family (1991) - Jan 10, 2021 |