theta

theta
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2013
Location: LA, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 93% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 20 May 2016
81 50% Proxy (2013) - Rated 20 May 2016
97 93% Louie (2010) - Rated 20 May 2016
49 18% Sicario (2015) - Rated 20 May 2016
88 59% Talvar (2015) - Rated 20 May 2016
69 33% Deadpool (2016) - Rated 20 May 2016
1% Captain America: Civil War (2016) - Rated 20 May 2016
95 85% Boyhood (2014) - Rated 20 May 2016
90 68% Nebraska (2013) - Rated 05 Jul 2014
78 44% The Visitor (2008) - Rated 20 Jun 2014