thetraveller

thetraveller
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2016
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out thetraveller's...

100 64% In the Mood for Love (2000) - Rated 23 Feb 2022
100 64% Another Round (2020) - Rated 30 Dec 2021
90 4% Nights in Rodanthe (2008) - Rated 25 Sep 2021
100 64% The Graduate (1967) - Rated 11 Aug 2021
100 64% On the Milky Road (2016) - Rated 06 Jul 2021
50 0% A Discovery of Witches (2018) - Rated 17 Apr 2021
100 64% Damage (1992) - Rated 17 Apr 2021
98 22% Knives Out (2019) - Rated 27 May 2020
100 64% The Gentlemen (2020) - Rated 27 May 2020
70 1% Barry (2016) - Rated 15 May 2020