thevarmintqb

thevarmintqb
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 43% Batman Begins (2005) - Rated 31 Dec 2016
90 74% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 31 Dec 2016
89 62% Scent of a Woman (1992) - Rated 31 Dec 2016
55 8% The BFG (2016) - Rated 27 Dec 2016
89 62% Birdman (2014) - Rated 23 Dec 2016
90 74% Training Day (2001) - Rated 23 Dec 2016
80 36% Constantine (2005) - Rated 23 Dec 2016
87 54% Deja Vu (2006) - Rated 23 Dec 2016
60 10% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 23 Dec 2016
75 26% Big (1988) - Rated 23 Dec 2016