thewatcher1

thewatcher1
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 34% Step Brothers (2008) - Rated 26 Jun 2015
8% Just Go with It (2011) - Rated 26 Jun 2015
82 58% Identity Thief (2013) - Rated 26 Jun 2015
72 48% Click (2006) - Rated 16 Jun 2015
33 24% Neighbors (2014) - Rated 16 Jun 2015
85 87% I, Robot (2004) - Rated 16 Jun 2015
43 27% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 16 Jun 2015
84 74% Parental Guidance (2012) - Rated 16 Jun 2015
84 74% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 16 Jun 2015
20% Sherlock Holmes (2009) - Rated 15 Jun 2015