Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
thewilyf

Movie Buff - 157 Film Ratings

Member Since: Apr 22, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out thewilyf's...
94 93% Parasite (2019) - Apr 23, 2020
80 59% The Straight Story (1999) - Apr 23, 2020
90 87% Walkabout (1971) - Apr 23, 2020
84 69% Jurassic Park (1993) - Apr 23, 2020
80 59% Drugstore Cowboy (1989) - Apr 23, 2020
94 93% The Act of Killing (2012) - Apr 23, 2020
90 87% Roma (2018) - Apr 23, 2020
70 19% Toy Story 2 (1999) - Apr 23, 2020
87 81% Shaun of the Dead (2004) - Apr 23, 2020
70 19% The Wizard of Oz (1939) - Apr 23, 2020