thexgam3r

thexgam3r
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 65% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 18 May 2014
75 65% Inside Man (2006) - Rated 18 May 2014
65 35% Unstoppable (2010) - Rated 18 May 2014
70 49% Walking Tall (2004) - Rated 18 May 2014
70 49% Faster (2010) - Rated 18 May 2014
60 24% Doom (2005) - Rated 18 May 2014
50 11% Shame (2011) - Rated 18 May 2014
65 35% Parker (2013) - Rated 18 May 2014
50 11% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 18 May 2014
80 80% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 May 2014