thingumy

thingumy
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 11 Oct 2015
95 50% Frances Ha (2013) - Rated 11 Oct 2015
100 78% In a World... (2013) - Rated 11 Oct 2015
100 78% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 11 Oct 2015
85 21% Welcome to the Dollhouse (1995) - Rated 11 Oct 2015
60 3% Two Lovers (2009) - Rated 11 Oct 2015
100 78% I'm Still Here (2010) - Rated 11 Oct 2015
95 50% Inherent Vice (2014) - Rated 11 Oct 2015
90 39% The Immigrant (2014) - Rated 11 Oct 2015
85 21% Her (2013) - Rated 11 Oct 2015