tholkhan

tholkhan
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 11 May 2011
Location: Istanbul, Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Graphic Designer who loves watching movie

more Recent Ratings

95 81% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 11 Aug 2015
85 50% Signs (2002) - Rated 11 Aug 2015
95 81% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 11 Aug 2015
80 37% Paul (2011) - Rated 11 Aug 2015
85 50% Pacific Rim (2013) - Rated 11 Aug 2015
100 96% Prometheus (2012) - Rated 11 Aug 2015
70 18% Fantastic Four (2005) - Rated 11 Aug 2015
95 81% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 11 Aug 2015
70 18% WALL·E (2008) - Rated 11 Aug 2015
85 50% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 11 Aug 2015