thomaas

thomaas
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 35% Come and See (1985) - Rated 07 Sep 2020
96 15% Phantom Thread (2017) - Rated 07 Sep 2020
97 35% Her (2013) - Rated 07 Sep 2020
95 5% The Lobster (2015) - Rated 07 Sep 2020
99 55% The Godfather (1972) - Rated 07 Sep 2020
97 35% The Favourite (2018) - Rated 07 Sep 2020
100 80% La La Land (2016) - Rated 07 Sep 2020
100 80% Mulholland Drive (2001) - Rated 07 Sep 2020
100 80% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 07 Sep 2020
100 80% Birdman (2014) - Rated 07 Sep 2020