thrillington

thrillington
Movie Buff - 483 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 48% Slacker (1991) - Rated 21 Mar 2017
90 69% Before Sunrise (1995) - Rated 21 Mar 2017
70 29% School of Rock (2003) - Rated 21 Mar 2017
50 7% Me and Orson Welles (2009) - Rated 21 Mar 2017
80 48% Bernie (2012) - Rated 21 Mar 2017
100 93% Boyhood (2014) - Rated 21 Mar 2017
80 48% Hitchcock/Truffaut (2015) - Rated 21 Mar 2017
80 48% Everybody Wants Some!! (2016) - Rated 21 Mar 2017
70 29% Yojimbo (1961) - Rated 21 Mar 2017
50 7% Young Mr. Lincoln (1939) - Rated 21 Mar 2017