tiagobdonoso

tiagobdonoso
Cinema Addict - 1126 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2013
Location: Ribeirao Preto, SP, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 64% Central Station (1998) - Rated 29 Oct 2023
90 70% Regular Lovers (2005) - Rated 29 Oct 2023
85 55% Stand by Me (1986) - Rated 29 Oct 2023
90 70% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 04 Jun 2023
95 82% Der Hauptmann (2017) - Rated 04 Jun 2023
94 79% All the Mornings of the World (1991) - Rated 07 Feb 2023
98 87% Aftersun (2022) - Rated 07 Feb 2023
95 82% Uncut Gems (2019) - Rated 07 Feb 2023
90 70% My Octopus Teacher (2020) - Rated 21 Dec 2022
100 94% Where Is the Friend's Home? (1987) - Rated 27 Mar 2022