tiagosdc

tiagosdc
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 50% Hell or High Water (2016) - Rated 09 Mar 2017
78 50% Another Year (2010) - Rated 09 Mar 2017
77 46% Bernie (2012) - Rated 09 Mar 2017
79 53% Boyhood (2014) - Rated 09 Mar 2017
80 56% Right Now, Wrong Then (2015) - Rated 09 Mar 2017
77 46% Moana (2016) - Rated 09 Mar 2017
80 56% Certain Women (2016) - Rated 09 Mar 2017
77 46% Sully (2016) - Rated 09 Mar 2017
76 42% Bagdad Cafe (1987) - Rated 09 Mar 2017
80 56% Sisters (1973) - Rated 09 Mar 2017