ticketman

ticketman
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% Spirited Away (2001) - Rated 03 Aug 2017
75 55% Logan (2017) - Rated 27 May 2017
80 73% C.R.A.Z.Y. (2005) - Rated 10 Jul 2016
40 2% Baskin (2015) - Rated 12 Jun 2016
70 36% Unutursam Fısılda (2014) - Rated 29 May 2016
75 55% The Lobster (2015) - Rated 29 May 2016
75 55% Being John Malkovich (1999) - Rated 29 May 2016
75 55% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 17 Mar 2016
70 36% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 17 Mar 2016
60 14% Shaun of the Dead (2004) - Rated 12 Feb 2016