Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tierneji

Flick Fan - 49 Film Ratings

Member Since: May 27, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out tierneji's...
85 32% Get Out (2017) - May 27, 2019
95 73% Gone Girl (2014) - May 27, 2019
80 20% The Shape of Water (2017) - May 27, 2019
95 73% The Fault in Our Stars (2014) - May 27, 2019
90 52% Passengers (2016) - May 27, 2019
100 91% Divergent (2014) - May 27, 2019
100 91% We Are Marshall (2006) - May 27, 2019
97 82% Unbroken (2014) - May 27, 2019
95 73% Southpaw (2015) - May 27, 2019
95 73% The Karate Kid (2010) - May 27, 2019