timduncan

timduncan
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Blue Jasmine (2013) - Rated 22 Feb 2021
75 46% Joker (2019) - Rated 22 Feb 2021
78 58% The Hunt (2012) - Rated 22 Feb 2021
89 94% Winter Sleep (2014) - Rated 22 Feb 2021
88 90% A Separation (2011) - Rated 22 Feb 2021
77 54% Gangs of New York (2002) - Rated 22 Feb 2021
71 36% Capharnaüm (2018) - Rated 22 Feb 2021
71 36% Meet the Parents (2000) - Rated 22 Feb 2021
56 6% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 22 Feb 2021
65 22% Daddy's Home (2015) - Rated 22 Feb 2021