timeisapear

timeisapear
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 25 Feb 2021
80 45% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 25 Feb 2021
92 67% Barry (2018) - Rated 25 Feb 2021
60 7% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 25 Feb 2021
75 22% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 25 Feb 2021
95 77% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 25 Feb 2021
98 87% Dial M for Murder (1954) - Rated 25 Feb 2021
100 95% March of the Penguins (2005) - Rated 25 Feb 2021
80 45% Along Came Polly (2004) - Rated 25 Feb 2021
80 45% Casino Royale (2006) - Rated 25 Feb 2021