timjimin

timjimin
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 58% Running on Empty (1988) - Rated 15 Jan 2012
80 78% The Omen (2006) - Rated 10 Jan 2012
75 67% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Jan 2012
65 45% Insomnia (2002) - Rated 10 Jan 2012
50 21% The Da Vinci Code (2006) - Rated 10 Jan 2012
85 89% I Am Legend (2007) - Rated 10 Jan 2012
90 95% The Departed (2006) - Rated 10 Jan 2012
20 2% Notting Hill (1999) - Rated 10 Jan 2012
65 45% Scent of a Woman (1992) - Rated 10 Jan 2012
30 6% Alexander (2004) - Rated 10 Jan 2012