timseh

timseh
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% True Detective (2014) - Rated 10 Mar 2019
92 81% Burn Notice (2007) - Rated 10 Mar 2019
96 93% Mad Men (2007) - Rated 10 Mar 2019
92 81% The Sopranos (1999) - Rated 10 Mar 2019
96 93% The West Wing (1999) - Rated 10 Mar 2019
81 40% Zootopia (2016) - Rated 10 Mar 2019
79 25% A Few Good Men (1992) - Rated 10 Mar 2019
76 15% Bad Boys II (2003) - Rated 10 Mar 2019
90 68% Heat (1995) - Rated 10 Mar 2019
86 59% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Mar 2019