timwassink

timwassink
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2022
Location: Ede, Gelderland, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 47% Toca y pasa el balón (2018) - Rated 13 Apr 2024
95 82% Ford v Ferrari (2019) - Rated 10 Mar 2024
84 47% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 26 Feb 2024
70 26% Hitting the Apex (2015) - Rated 26 Feb 2024
74 31% Divergent (2014) - Rated 16 Feb 2024
90 64% Cars (2006) - Rated 30 Jan 2024
50 12% The Notebook (2004) - Rated 21 Jan 2024
67 22% Drive (2011) - Rated 21 Jan 2024
20 6% Dangerous Minds (1995) - Rated 01 Jan 2024
"The whole movie I was annoyed by the pristine white savior complex exhibited. Although it wasn't boring enough for me to stop watching."
95 82% Scent of a Woman (1992) - Rated 01 Jan 2024