tin-man-10

tin_man_10
Movie Buff - 444 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 45% The Dead Don't Die (2019) - Rated 24 May 2021
70 62% Good Time (2017) - Rated 23 May 2021
65 45% Un 32 août sur terre (1998) - Rated 14 Jan 2021
65 45% You Only Live Twice (1967) - Rated 05 Jan 2021
70 62% Thunderball (1965) - Rated 29 Dec 2020
70 62% Goldfinger (1964) - Rated 27 Dec 2020
75 79% From Russia with Love (1963) - Rated 22 Dec 2020
70 62% Dr. No (1962) - Rated 15 Dec 2020
65 45% Peeping Tom (1960) - Rated 18 Oct 2020
60 30% Dune (1984) - Rated 10 Sep 2020