tinfoilhat42

tinfoilhat42
Movie Buff - 259 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% Frequency (2000) - Rated 13 Jun 2015
80 72% Saving Private Ryan (1998) - Rated 13 Jun 2015
70 33% Adventureland (2009) - Rated 13 Jun 2015
80 72% All the President's Men (1976) - Rated 13 Jun 2015
70 33% Lethal Weapon (1987) - Rated 13 Jun 2015
70 33% Thank You for Smoking (2006) - Rated 13 Jun 2015
80 72% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 13 Jun 2015
60 5% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 13 Jun 2015
70 33% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 13 Jun 2015
70 33% The King's Speech (2010) - Rated 13 Jun 2015