tinky

tinky
Movie Buff - 278 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 74% Phantom Thread (2017) - Rated 16 Dec 2019
92 57% Captain Fantastic (2016) - Rated 22 Nov 2016
92 57% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 22 Nov 2016
94 90% Eternity and a Day (1998) - Rated 27 Jan 2016
91 44% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Rated 24 Jan 2016
94 90% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 07 Jan 2016
94 90% The Lobster (2015) - Rated 06 Jan 2016
94 90% Solaris (1972) - Rated 13 Dec 2015
98 99% Stalker (1979) - Rated 12 Dec 2015
93 74% Abluka (2015) - Rated 23 Nov 2015