tintoretto

tintoretto
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 90% Stalker (1979) - Rated 30 Jun 2019
73 37% Solaris (1972) - Rated 30 Jun 2019
68 20% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 30 Jun 2019
81 75% Holy Motors (2012) - Rated 30 Jun 2019
70 28% The Other Side of Hope (2017) - Rated 30 Jun 2019
73 37% Border (2018) - Rated 30 Jun 2019
65 15% Searching (2018) - Rated 10 Jun 2019
75 50% Moneyball (2011) - Rated 10 Jun 2019
80 67% The Big Short (2015) - Rated 10 Jun 2019
81 75% The Big Lebowski (1998) - Rated 10 Jun 2019