tj2113

tj2113
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 89% White House Down (2013) - Rated 03 Feb 2018
85 26% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 03 Feb 2018
90 44% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 03 Feb 2018
77 2% Sex Tape (2014) - Rated 03 Feb 2018
100 97% Focus (2015) - Rated 03 Feb 2018
86 34% Ted (2012) - Rated 03 Feb 2018
87 39% Riddick (2013) - Rated 03 Feb 2018
95 65% Sully (2016) - Rated 03 Feb 2018
84 18% Project X (2012) - Rated 03 Feb 2018
95 65% The Belko Experiment (2017) - Rated 02 Feb 2018