Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tjGBmo

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2019

more Recent Ratings
80 65% The Sandlot (1993) - Aug 05, 2019
77 55% Dances with Wolves (1990) - Aug 05, 2019
50 15% Source Code (2011) - Aug 05, 2019
87 85% Road to Perdition (2002) - Aug 05, 2019
85 75% Hellraiser (1987) - Aug 05, 2019
75 40% Kingpin (1996) - Aug 05, 2019
100 95% Breaking Bad (2008) - Aug 05, 2019
75 40% Last Action Hero (1993) - Aug 05, 2019
70 25% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Aug 05, 2019
30 5% Daredevil (2003) - Aug 05, 2019