Tjago
Recent Ratings
Check out Tjago's...
50 14% | Easy A (2010) - Rated 24 Sep 2013 |
80 67% | The Cable Guy (1996) - Rated 24 Sep 2013 |
90 89% | Fight Club (1999) - Rated 24 Sep 2013 |
60 25% | Tropic Thunder (2008) - Rated 24 Sep 2013 |
85 82% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 24 Sep 2013 |
70 39% | Waterworld (1995) - Rated 24 Sep 2013 |
70 39% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 24 Sep 2013 |
75 53% | Spider-Man (2002) - Rated 24 Sep 2013 |
80 67% | Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Sep 2013 |
40 3% | The Matrix Revolutions (2003) - Rated 24 Sep 2013 |