tjt

tjt
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Django Unchained (2012) - Rated 18 Aug 2017
85 81% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 18 Aug 2017
85 81% Moon (2009) - Rated 06 Aug 2017
85 81% The Godfather: Part II (1974) - Rated 06 Aug 2017
70 34% There's Something About Mary (1998) - Rated 06 Aug 2017
75 52% 300 (2007) - Rated 06 Aug 2017
70 34% Shaun of the Dead (2004) - Rated 06 Aug 2017
70 34% Alien (1979) - Rated 06 Aug 2017
65 18% Her (2013) - Rated 06 Aug 2017
70 34% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 06 Aug 2017