tmaestrello

tmaestrello
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just trying to be me

more Recent Ratings

46 5% Aquaman (2018) - Rated 06 Jan 2019
74 27% A Star Is Born (2018) - Rated 21 Nov 2018
90 77% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 21 Nov 2018
96 94% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 Apr 2018
90 77% Mother! (2017) - Rated 13 Apr 2018
80 42% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 13 Apr 2018
75 30% Despicable Me 3 (2017) - Rated 13 Apr 2018
88 64% Call Me by Your Name (2017) - Rated 13 Apr 2018
98 97% Black Panther (2018) - Rated 13 Apr 2018
86 57% La casa de papel (2017) - Rated 13 Apr 2018