tmilkander

tmilkander
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ?

more Recent Ratings

92 27% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 25 Oct 2017
91 22% Alphaville (1965) - Rated 25 Oct 2017
93 33% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 25 Oct 2017
87 3% The Tree of Life (2011) - Rated 25 Oct 2017
88 7% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 25 Oct 2017
96 48% Magnolia (1999) - Rated 25 Oct 2017
98 60% The Master (2012) - Rated 25 Oct 2017
88 7% After Hours (1985) - Rated 25 Oct 2017
94 42% A Clockwork Orange (1971) - Rated 25 Oct 2017
89 15% Melancholia (2011) - Rated 25 Oct 2017