tmkratz

tmkratz
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 10 May 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 83% Icarus (2017) - Rated 11 May 2020
98 64% Snatch (2000) - Rated 10 May 2020
85 19% A Time to Kill (1996) - Rated 10 May 2020
93 45% The Firm (1993) - Rated 10 May 2020
95 57% Goodfellas (1990) - Rated 10 May 2020
99 83% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 10 May 2020
99 83% Pulp Fiction (1994) - Rated 10 May 2020
99 83% The Godfather (1972) - Rated 10 May 2020
95 57% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 10 May 2020
99 83% Michael Clayton (2007) - Rated 10 May 2020