tntino

tntino
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% 28 Days Later (2002) - Rated 20 Sep 2017
70 25% Mulan (1998) - Rated 20 Sep 2017
74 39% WALL·E (2008) - Rated 20 Sep 2017
88 82% The Usual Suspects (1995) - Rated 20 Sep 2017
90 92% Finding Nemo (2003) - Rated 20 Sep 2017
81 60% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 20 Sep 2017
22 3% Titanic (1997) - Rated 20 Sep 2017
69 10% Basic Instinct (1992) - Rated 20 Sep 2017
90 92% Mean Girls (2004) - Rated 20 Sep 2017
78 53% The Passion of the Christ (2004) - Rated 20 Sep 2017