Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
toddk

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
59 4% Juno (2007) - Jan 19, 2020
98 88% Boogie Nights (1997) - Jan 19, 2020
96 83% Moon (2009) - Jan 19, 2020
80 38% Back to the Future Part II (1989) - Jan 19, 2020
59 4% Lady Bird (2017) - Jan 19, 2020
90 52% 22 Jump Street (2014) - Jan 19, 2020
94 78% About a Boy (2002) - Jan 19, 2020
92 64% The Last Samurai (2003) - Jan 19, 2020
75 26% Wayne's World (1992) - Jan 19, 2020
80 38% Jumanji (1995) - Jan 19, 2020