token_kiwi

tokenkiwi
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2014
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% City of God (2002) - Rated 24 Jan 2014
85 68% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 24 Jan 2014
83 61% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 24 Jan 2014
75 39% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 24 Jan 2014
95 93% The Work of Director Chris Cunningham (2003) - Rated 24 Jan 2014
80 53% The Departed (2006) - Rated 24 Jan 2014
80 53% Taxi Driver (1976) - Rated 24 Jan 2014
80 53% Princess Mononoke (1997) - Rated 23 Jan 2014
90 82% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 23 Jan 2014
60 15% Fish Tank (2009) - Rated 23 Jan 2014