Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tolgaterzi7

Film Freak - 679 Film Ratings

Member Since: Sep 26, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out tolgaterzi7's...
80 38% The Outsider (2020) - Feb 23, 2020
80 38% Modern Times (1936) - Feb 19, 2020
90 76% Contratiempo (2016) - Feb 18, 2020
92 84% 1917 (2019) - Feb 17, 2020
87 65% High and Low (1963) - Feb 16, 2020
80 38% Throne of Blood (1957) - Feb 14, 2020
72 21% I Saw the Devil (2010) - Feb 13, 2020
82 49% Train to Busan (2016) - Feb 11, 2020
90 76% Tokyo Godfathers (2003) - Feb 11, 2020
83 52% Booksmart (2019) - Feb 10, 2020