tolgayuksel

tolgayuksel
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 30% Sons of Anarchy (2008) - Rated 21 Jan 2020
95 64% Scent of a Woman (1992) - Rated 21 Jan 2020
90 30% The Two Popes (2019) - Rated 17 Jan 2020
90 30% Designated Survivor (2016) - Rated 17 Jan 2020
90 30% Prison Break (2005) - Rated 23 Dec 2019
95 64% The Blacklist (2013) - Rated 23 Dec 2019
95 64% Breaking Bad (2008) - Rated 23 Dec 2019
50 4% American Pie (1999) - Rated 23 Dec 2019
100 92% The Green Mile (1999) - Rated 23 Dec 2019
100 92% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Dec 2019