tom123

tom123
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2011
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% Sherlock Holmes (2009) - Rated 14 Sep 2011
98 87% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 14 Sep 2011
90 60% Crank (2006) - Rated 14 Sep 2011
80 10% Into the Wild (2007) - Rated 14 Sep 2011
100 95% Monty Python's Fliegender Zirkus (1971) - Rated 14 Sep 2011
95 77% Apollo 13 (1995) - Rated 13 Sep 2011
85 35% X-Men: First Class (2011) - Rated 13 Sep 2011
90 60% Starship Troopers (1997) - Rated 13 Sep 2011
80 10% Independence Day (1996) - Rated 13 Sep 2011
85 35% A Scanner Darkly (2006) - Rated 13 Sep 2011