tomcriticker

tomcriticker
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% Ex Machina (2015) - Rated 11 Jun 2017
95 82% Memento (2001) - Rated 11 Jun 2017
95 82% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 11 Jun 2017
85 27% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 11 Jun 2017
90 51% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 11 Jun 2017
95 82% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 11 Jun 2017
50 1% Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012) - Rated 11 Jun 2017
85 27% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 11 Jun 2017
90 51% The Social Network (2010) - Rated 11 Jun 2017
95 82% The Best Offer (2013) - Rated 11 Jun 2017