tommaso

tommaso
Film Freak - 933 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2011
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 17% The Longest Yard (2005) - Rated 01 Dec 2011
85 79% Black Cat, White Cat (1998) - Rated 01 Dec 2011
90 86% Tsumiki no ie (2008) - Rated 01 Dec 2011
75 70% The Evil Dead (1981) - Rated 01 Dec 2011
95 92% 13 Assassins (2010) - Rated 01 Dec 2011
65 60% Blindness (2008) - Rated 01 Dec 2011
60 53% Rocky Balboa (2006) - Rated 01 Dec 2011
45 36% The Indian in the Cupboard (1995) - Rated 01 Dec 2011
55 47% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 01 Dec 2011
55 47% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 01 Dec 2011