Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tommot1234

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: Nov 24, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out tommot1234's...
78 51% Ice Age: Collision Course (2016) - Nov 24, 2018
74 28% Deadpool 2 (2018) - Nov 24, 2018
82 69% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Nov 24, 2018
78 51% How to Train Your Dragon (2010) - Nov 24, 2018
75 35% Not Going Out (2006) - Nov 24, 2018
81 64% Life of Brian (1979) - Nov 24, 2018
77 44% Robin Hood (2006) - Nov 24, 2018
75 35% Merlin (2008) - Nov 24, 2018
84 75% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Nov 24, 2018
81 64% Doctor Who (2005) - Nov 24, 2018