tommygunnz
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Worked at Blockbuster :(
Recent Ratings
Check out tommygunnz's...
75 61% | Up (2009) - Rated 28 Jan 2017 |
95 95% | Pulp Fiction (1994) - Rated 28 Jan 2017 |
80 74% | Dawn of the Dead (2004) - Rated 28 Jan 2017 |
70 46% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 28 Jan 2017 |
95 95% | Snatch (2000) - Rated 28 Jan 2017 |
85 81% | Adventureland (2009) - Rated 28 Jan 2017 |
85 81% | Equilibrium (2002) - Rated 28 Jan 2017 |
60 35% | Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) - Rated 28 Jan 2017 |
35 15% | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Rated 28 Jan 2017 |
30 11% | American Sniper (2014) - Rated 28 Jan 2017 |