Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tommy_leazaq

Celluloid Junkie - 3407 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2012

more Recent Ratings
60 63% En rade (1927) - Sep 11, 2020
60 63% Hide and Seek (2013) - Sep 10, 2020
60 63% Memoir of a Murderer (2017) - Sep 09, 2020
69 85% Oasis (2002) - Sep 09, 2020
50 17% Voltige à cheval à Prague (1899) - Sep 09, 2020
50 17% Japonaise faisant sa toilette (1899) - Sep 09, 2020
56 44% Mirror Mirror (2012) - Sep 09, 2020
54 35% Stuart Little 2 (2002) - Sep 09, 2020
61 65% Poetry (2010) - Sep 09, 2020
56 44% Paris Is Burning (1990) - Sep 09, 2020