tomster

tomster
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2006
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Aug 2007
60 35% Dragon: The Bruce Lee Story (1993) - Rated 14 Aug 2007
95 90% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Aug 2007
84 65% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 14 Aug 2007
55 25% The Island (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 75% House of Flying Daggers (2004) - Rated 14 Aug 2007
33 5% Jackass: The Movie (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 50% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 14 Aug 2007
95 90% Shrek 2 (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 15% Crash (1996) - Rated 14 Aug 2007