tomwhitcomb

tomwhitcomb
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2013
Location: Chicago, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

95 79% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 10 Jan 2013
45 4% World Trade Center (2006) - Rated 07 Jan 2013
90 66% Layer Cake (2004) - Rated 07 Jan 2013
80 29% Sideways (2004) - Rated 07 Jan 2013
70 12% Donnie Darko (2001) - Rated 07 Jan 2013
100 91% The Lion King (1994) - Rated 07 Jan 2013
100 91% Back to the Future (1985) - Rated 07 Jan 2013
80 29% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 07 Jan 2013
90 66% Sleepwalk with Me (2012) - Rated 07 Jan 2013
85 50% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 07 Jan 2013