tongeliu

tongeliu
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 26% The Green Mile (1999) - Rated 08 Jun 2016
85 34% Moon (2009) - Rated 08 Jun 2016
87 69% Schindler's List (1993) - Rated 08 Jun 2016
87 69% Blue Velvet (1986) - Rated 08 Jun 2016
87 69% 12 Angry Men (1957) - Rated 08 Jun 2016
89 86% Oz (1997) - Rated 08 Jun 2016
89 86% Breaking Bad (2008) - Rated 08 Jun 2016
90 93% The Sopranos (1999) - Rated 08 Jun 2016
88 80% Memories of Murder (2003) - Rated 08 Jun 2016
87 69% Inside Out (2015) - Rated 08 Jun 2016