Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tonts

Movie Buff - 315 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2018

more Recent Ratings
19% Lizzie Borden Took an Axe (2014) - Jan 21, 2018
2% New York, I Love You (2009) - Jan 21, 2018
19% Speed Racer (2008) - Jan 21, 2018
50% Prozac Nation (2001) - Jan 21, 2018
73% Addams Family Values (1993) - Jan 21, 2018
19% Suicide Squad (2016) - Jan 21, 2018
19% Seven Pounds (2008) - Jan 21, 2018
8% Shark Tale (2004) - Jan 21, 2018
8% Hitch (2005) - Jan 21, 2018
8% Men in Black (1997) - Jan 21, 2018