Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tony98

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

Location: Romania

more Recent Ratings
90 44% The Place Beyond the Pines (2013) - Jan 04, 2019
80 5% Warrior (2011) - Jan 04, 2019
90 44% Lost in Translation (2003) - Jan 04, 2019
92 75% The Gift (2015) - Jan 04, 2019
91 65% The Imitation Game (2014) - Jan 04, 2019
92 75% Her (2013) - Jan 04, 2019
90 44% The Fighter (2010) - Jan 04, 2019
92 75% Dallas Buyers Club (2013) - Jan 04, 2019
91 65% American Beauty (1999) - Jan 04, 2019
95 85% Mr. Nobody (2009) - Jan 04, 2019